Про нас

Студію світла LUMO (Люмо) було створено у 2017 році. Наша компанія молода, але ми маємо понад 20 років досвіду у сфері освітлення.


Засновники проекту Євген Наливалкін та Сергій Рибачук - selfmade підприємці, які розпочинали свій бізнес із самих низів. Ми тривалий час пропрацювали проект-менеджерами з освітлення, у сферах продажу та управління, і вирішили створити свою компанію, яка нестиме певну місію у світ.

Наша місія

Створити компанію з передовими технологіями у галузі освітлення, яка завжди зможе вирішити поставлене завдання. Наші цінності: прагнення нового, інноваційність, пунктуальність, дисципліна, командність, чесність. Працюючи в інших компаніях, завжди хотілося щось змінити на краще (управління персоналом, фінансами, логістикою, виробництвом, продажами), але не завжди ця можливість була. Зараз же, з великим досвідом за плечима та постійним саморозвитком, ми маємо всі шанси створити нашу компанію мрії.

Наша мета

Допомогти дизайнерам, архітекторам, власникам бізнесу, нерухомості втілити у реальність свої фантазії та ідеї, а також мінімізувати енерговитрати, додаткові витрати на обслуговування освітлювальних приладів, автоматизувати керування освітленням.