DALI управління

Dali управління

Сучасні системи освітлення, що складаються із світлодіодних світильників, користуються популярністю серед численних споживачів завдяки величезній кількості переваг. Існують різні системи управління освітлювальними приладами, однією з ефективних і функціональних вважається DALI система управління, після встановлення якої можна керувати освітленням у ручному та автоматичному режимах.
 
Вона предствляє собою спеціальні блоки, які здійснюють контроль показників - коли, де і як яскраво світитимуть встановлені освітлювальні прилади. За заздалегідь розробленим сценарієм джерела освітлення реагуватимуть на яскраве сонячне світло, присутність людей у ​​приміщенні. Світло самостійно буде включатися при поверненні додому, настанні темряви або для домашніх вихованців вимикатися в той час, коли природного освітлення достатньо, або всі пішли з дому.
 
Основне призначення цієї інтегрованої системи:
Підвищення енергоефективності.
Збільшення комфорту.
Зниження споживання електроенергії.
 
Наша студія світла ЛЮМО спеціалізується не лише на продажі світлодіодного обладнання, а й на наданні якісних послуг, однією з яких є встановлення сучасних освітлювальних систем. Усі роботи виконуються досвідченими майстрами із використанням сучасного обладнання, процес монтажу контролюється експертами. Інноваційне DALI управління освітленням має широкі можливості, вважається однією з найрозумніших систем.

Що таке система DALI

Встановивши цю систему, клієнти можуть не тільки здійснювати контроль увімкнення/вимкнення світла, а й:
регулювати ступінь яскравості освітлення;
вибирати кут нахилу прожекторів;
змінювати колір світіння, використовуючи при цьому RGB світильники.
При встановленні системи необхідно пам'ятати про те, що працює вона тільки із сумісними світильниками (світлодіодними, традиційними лампочками розжарювання, люмінесцентними, галогенними, іншими).
 
Незважаючи на те, що DALI керування світлом досить дороге задоволення, витрати на монтаж є виправданими, за рахунок того, що власники завжди будуть мати інформацію про включення або відключення освітлення, про можливі неполадки. Такі «розумні» системи встановлюються переважно у готелях, великих торгових центрах, але досить часто їх монтують і у великих будинках.
Ми пропонуємо найкращі ціни на монтаж даної системи керування освітленням, після проведення всіх робіт клієнтам надається гарантійне, післягарантійне обслуговування.