Виїзд фахівця на об'єкт

Значність освітлювального обладнання та його правильної установки обумовлена ​​низкою особливостей, починаючи з технічних показників, закінчуючи експлуатаційною економічністю. Виробничі об'єкти, склади, офісні приміщення повинні приділяти особливу увагу освітлювальним приладам, оскільки за рахунок грамотного оснащення світильниками підвищується продуктивність робочої сили співробітників та термін служби ламп. У кожного типу будівель свої особливості, тому виїзд майстра вкрай необхідний.

Важливість експертної оцінки

Спеціаліст працює одночасно у кількох напрямках. По-перше, вивчення документації, що забезпечує як відповідність світлопроекту вимогам ДСТУ, так і проектування функціонального ергономічного освітлення. По-друге, аудит поточного стану встановлення світлових приладів дозволить правильно вибрати спосіб заміни або створення проекту з нуля з мінімальними витратами та максимально швидкою окупністю.

Переваги співпраці з нами:

    li>індивідуальний підхід;li>застосування світильників з тривалим терміном експлуатації від 50000 годин;li>використання надійних систем, стійких до вібрацій та оптимальних для оснащення в приміщеннях з підвищеною забрудненістю;
  • повне документаційне супровід;
  • робота відповідно до галузевих норм, СНіП, СанПін.

Місія майстрів – довести якість освітлення до вищого рівня за неймовірно вигідними умовами.

Студия света LUMO сотрудничает с лучшими производителями продукции для осветительных систем, а также специализируется на предоставлении различных видов услуг, к которым относится и выезд специалиста на объект, для проведения экспертной оценки. В обязанности мастера входит:

  • изучение документации;

  • аудит текущего состояния осветительного оборудования;

  • выбор способа проведения модернизации системы освещения, либо создание проекта с нуля.

При разработке проекта учитывается тип помещений, с клиентом согласовывается, какое осветительное оборудование будет устанавливаться. Отличительна черта сотрудничества с нашей компанией – минимальные затраты, быстрая окупаемость, индивидуальный подход к каждому заказчику.

Грамотное оснащение жилых, офисных, производственных, других помещений светильниками, позволит не только снизить затраты на электроэнергию, но и повысить производительность труда, увеличить срок службы осветительных приборов. Поэтому выезд специалиста на объект является необходимостью. Это позволит разработать эффективный проект, подобрать качественное оборудование для монтажа осветительных систем, с соблюдением всех законодательных норм и требований.