Світильники

Виготовлення світильників

Стильним та оригінальним доповненням будь-якого інтер'єру стане ексклюзивний світильник, який може виступати як основне або додаткове освітлення. Найкращим рішенням буде виготовлення світильників, які зможуть підкреслити індивідуальність приміщення, статусність власника, дозволять виділитися із натовпу.
Процес виготовлення світильників складається з кількох послідовних етапів:
 
 
Вибір корпусу. Найбільшою популярністю серед клієнтів користується виготовлення корпусів світильників з легкого, міцного алюмінію.
Вибір кольорів. Завдяки тому, що при виготовленні використовується алюміній, світильникам можна надати різної форми та кольору.
Вибір джерела світла, що є основним параметром у будь-якому освітлювальному приладі. Якість освітлення, довговічність, надійність роботи приладу залежить від правильності вибору джерела освітлення.
 
 
Наша студія світла ЛЮМО спеціалізується на продажу різноманітного освітлювального обладнання, виготовленого найкращими зарубіжними виробниками. Окрім цього, ми надаємо широкий спектр послуг, однією з яких є виготовлення світильників на замовлення, а також для клієнтів інших міст України.
 
Виготовлення світильників здійснюється за ескізами клієнтів, які надаються нам під час замовлення, у разі їх відсутності ми пропонуємо свої варіанти, розробляємо креслення світильників з урахуванням індивідуальних побажань замовника. Завдяки багаторічному досвіду, наявності сучасної технічної бази ми вирішуємо завдання будь-якого рівня складності, виготовляємо дизайнерські світильники на замовлення оперативно, за найкращою ціною.

Що ми пропонуємо нашим замовникам

Окрім продажу готових освітлювальних приладів для внутрішнього та зовнішнього освітлення, наша компанія спеціалізується на виготовленні:
люстр (крім класичних із кришталем тощо);
торшерів (крім класичних із кришталем тощо);
бра (крім класичних із кришталем тощо);
настільних ламп (крім класичних із кришталем тощо);
світильників (врізних, підвісних, накладних);
вуличне освітлення.
 
При виготовленні світлодіодних світильників на замовлення або інших моделей ми використовуємо якісні матеріали та конструктивні елементи, завдяки чому суттєво збільшується термін експлуатації приладів, розраховуємо запас світлового потоку, потужності світильників. Вартість виготовлення світильників на замовлення залежатиме від різних факторів, але всі прилади характеризуються ефективною роботою швидко окупаються. На всю продукцію ми надаємо гарантію, після закінчення якої здійснюється післягарантійне обслуговування.