Бездротові системи управління
Бездротові системи управління
 
Дуже багато клієнтів вважають за краще встановлювати у своїх будинках автоматизовану систему управління світлом, яка зветься «Розумний дім». Протокол може бути не тільки дротовими, а й бездротовим. Сучасна бездротова система "Розумний дім" характеризується як надійна, довговічна.
 
Її основна перевага, порівняно з дротовою системою, – можливість встановлення обладнання на будь-якому з етапів будівництва, а також навіть після його завершення. Крім цього, монтаж бездротової системи дозволяє суттєво заощадити на проектуванні та купівлі функціоналу. Бездротова система управління може бути:
 
  • локальна (даний тип зв'язку обмеженіший, але управління обладнанням можна здійснювати з будь-якої точки приміщення, для великих будинків рекомендується встановлення додаткових підсилювачів зв'язку);
     
  •  
    віддалена (управління здійснюється за допомогою мобільного зв'язку, дозволяючи змінювати налаштування системи за допомогою мобільного телефону).
Слід пам'ятати про те, що за наявності перешкод рівень сигналу може погіршуватися. Кваліфіковані фахівці нашої компанії ЛЮМО якісно та оперативно встановлять бездротовий «Розумний дім», з наданням гарантійного та післягарантійного обслуговування. Завдяки багаторічному досвіду, використанню кращого обладнання система буде справно працювати протягом тривалого періоду часу.